Přírodní koupelové soli ze Šumavy - Soli MATURA - www.koupelove-soli.cz

Přírodní koupelové soli ze Šumavy - Soli MATURA

Úvod Kontakt

Přihlásit  |  Registrovat   |

Originální ruční výroba ze Šumavy Koupelové soli MATURA   Naši zákazníci nám napsaliwww.Koupelove-Soli.cz
zboží v akci
nové zboží v sortimentu
Koupelová sůl s rozmarýnem - krabička

Koupelová sůl s rozmarýnem - krabička

Povzbuzující, zahřívací, při nachlazení, svalové únavě, nízkém krevním tlaku... ...

cena CZK 90

zboží v akci
nové zboží v sortimentu
Koupelová sůl s květy levandule - krabička

Koupelová sůl s květy levandule - krabička

Vhodná pro každý typ pleti, na kožní problémy, desinfenkční, ...

cena CZK 90


Úvodní stránka  Naši zákazníci nám napsali 

Naši zákazníci nám napsali

koupelová sůl Matura, historická cedule„Sůl od Vás je úžasná, voní mi celý byt vše dokola.“ paní G.

 

„Soli jsou naprosto úžasné“ Kateřina R.

 

„Klientky byly naprosto nadšené“ Hana O.

 

„Dobrý den, na Velikonočním jarmarku v Rožnově p.R. jsme si koupili na vyzkoušení vaše koupelové soli a byli jsme velice spokojeni. „ Kateřina B.

 

„Na trzích v Brně jsme si zakoupili Váš výrobek – sůl do koupele levandulová. Jsme s ní velice spokojeni a rádi bychom se koupili další balení.“ manželé H...ánkovi, Brno

 

„Sůl dnes došla – moc děkuji, byla jsem s ní velmi spokojená a jsem ráda, že ji lze takto od vás objednat.“ Petra S., Hustopeče u Brna

 

„… koupelovou sůl s mandarinkou. Koupila jsem ji na trzích před Vánoci a už mi došla. Jsem těhotná a dělá mi moc dobře.“ Lída P.

 

„Ale je pro moji maminku, která bydlí v Americe. Je to možna poslat balík do Californii? Koupila jsem uz vas sul v Brne jako vánoční darek pro maminku, a její se to líbí!“ Meghan F., Praha

 

„Nic podobného jsem nezažila, vaše koupelová sůl je lepší, než výrobky z Provence, jsem nadšená!“ MUDr. Zdeňka H., Praha

 

„Před Vánocemi jsem si od vás koupila v Plzni na trzích sůl do koupele. Byla jsem s ní velice spokojená a ráda bych si chtěla koupit další.“ Marie W.

 

„Chci Vám a Vašim přátelům, kteří jste v Brně o Vánočních trzích na náměstí Svobody měli stánek s přírodními produkty, poděkovat za kvalitní sortiment a „jistotu vkusného dárku“. Skutečně je tomu tak – sám jsem před chvílí vyzkoušel Vaši přírodní koupelovou sůl…“ Jiří Š.

 

„Vaše odpověď a vysvětlení je naprosto dokonalé a v naší rodině vládne nyní dokonalý klid a harmonie, a to nejen díky příjemným účinkům Vaší soli do koupelí (používáme všichni!)“ Jiří Š.

 

„Dostala jsem jako dárek Vaši sůl a byla jsem velmi spokojená.“ Martina P.

 

„Musím říct, že obzvlášť růže má velký úspěch, provoní vždy celou lazebnu. Doplňujeme ji ještě několika hrstmi okvětních plátků růží…, aromalampou s růžovým olejem a růžovým vínem a s lidmi to dělá zázraky.“ Linda M., Třeboň

 

„… já bych se chtěla zeptat, jak se dají objednat koupelové soli. Moc nám pomáhají.“ paní P.

 

„… znám Vaše produkty a jsem s nimi velmi spokojená…“ Sabina H.

 

„… moc děkuji za Vaše koupelové soli, jsou úúúúúúžasné!“ Andrea T., Rudolfov

 

„… dnes ráno mně čekal v práci voňavý balíček, který mi udělal velikou radost a provoněl nejen celou kancelář, ale celý den. Mockrát Vám děkuji za rychlou dodávku a zároveň za velké množství soli, které jste mi přidal gratis. To jsem opravdu nečekala.“ Michaele T.

 

„Již delší dobu sháním kvalitní mořskou sůl, která by mi vyhovovala a pomohla s těžkými kožními problémy. Zcela náhodně jsem narazila na Váš stánek v Českém Krumlově, kde jsem si sůl ve větším množství zakoupila. Musím říci, že jsem nadšena. Bez Vaší soli nejsem schopna v zásadě existovat ani dva jdoucí dny po sobě. Chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat…“ Michaela T.

 

„Poprvé jsem si zakoupila Vaše zboží na Vánočním trhu na náměstí Míru a byla jsem velmi spokojená…“ Lucie Z.

 

„… setkala jsem se Vašimi výrobky, konkrétně s koupelovými solemi v Babiččině údolí a úplně mi učarovaly…“ Jitka L.

 

„… stánek s výrobky Matura byl na děčínském zámku, kde se konal historický trh. Zaujala mě nabídka koupelových solí co jste tam měli a koupil jsem si s příměsí levandule ve sklenici 25ml. A paráda, při koupeli nemá chybu. Měl bych zájem o další.“ Pavel K.

 

„Dobrý den, velice rád u Vás nakupuji…“ bez podpisu

 

„…pane Matura, pošlete mi Vaše adresy prodejen po Praze, kde mohu celoročně koupit Vaše zboží….“ paní N.

 

„… nejdříve bych Vám chtěla poděkovat za Vaše výrobky. Mám je velice ráda a pokud na ně někde narazím v obchodě, vždy si něco koupím – jsou úžasné.“ Irena Š.

 

„… už po několikátí jsem Vás neviděla na plzeňských trzích. Přijedete ještě letos vůbec? Váš stánek by nám moc chyběl.“ bez podpisu

 

„… koupila jsem v Třeboni na trhu Vaši koupelovou sůl s měsíčkem a pomerančem a jsem s ní moc a moc spokojená…“ Jindřiška F.

 

„… Váš velice jasný popis i s účinky solí… Koupel jsem si užila, byla velmi relaxační s velice příjemnou vůní. Pro vanu jsem použila celý sáček cca 200g, což asi není nejúčinnější, ale splnilo to moje očekávání. Přeji Vám další spokojené a relaxované zákazníky a spoustu úspěšných let ve Vašem podnikání s přírodní kosmetikou, které velice fandím.“ Veronika K.

 

„… zakoupila jsem si Vaši koupelovou sůl a musím říct, že je naprosto skvělá, doporučila jsem ji všem svým známým a chtěla bych se zeptat, zda opět plánujete návštěvu Středočeského kraje. Sůl jsem zakoupila na Kačině a proto bych chtěla větší množství a více druhů, bylo by super, kdybyste měl zase někdy cestu. Moc děkuji.“  Jana Ž.

 

„… chtěla jsem Vám poděkovat za příjemný zážitek při voňavé koupeli s Vaší přírodní vonnou koupelovou solí, kterou jsem si zakoupila na Smíchově. Hodně dalších spokojených zákazníků Vám přeje Eva Š.

 

„…na Vánoce jsem si u Vás koupila koupelovou sůl a byla jsem s ní spokojená“ bez podpisu

 

„…Vaše vonné koupelové soli. Koupila jsem si je na Vánočních trzích v Praze a jsem z nich nadšená.“ Renata D.

 

„Vaše přírodní vonné koupelové soli by byli vhodným doplňkem léčby v mnoha případech.“ Miroslav C., Hradec  Králové

 

„Tento víkend jsem si v Domažlicích koupila od Vás sůl do koupele. Jsem velmi spokojena s kvalitou Vašeho výrobku. Jde tento výrobek u Vás objednat?“ paní Š.

 

„Na dni řemesel v Chanovicích jsem si koupila koupelovou sůl s levandulí a s pomerančem. Soli jsou výborné. Kde je možné si tuto sůl koupit?“ Eva R.

 

„Vaše výrobky mě moc zaujaly a taky jsem si od Vás již koupila bylinnou sůl do koupele na jarmarku ve Vizovicích. Jsem s ním moc spokojená a měla bych zájem (i moje kamarádky) i o jiné výrobky. …hodně úspěchu s Vašimi výrobky, které jsou skvělé!“ Lenka Z.

 

„… včera jsem se koupala v levandulové soli zakoupené ve Vašem stánku na Chodských slavnostech. Byla to nádhera, příjemný zážitek. Už hledám další krásné výrobky pro potěšení.“  paní J.

 

„Na jarmarku řemesel v Rožnově pod Radhoštěm jsem si koupila od Vás vonné soli do koupele, prosím lze tyto soli případně objednat a dodat na dobírku?“ Jana H.

 

(Citace z dopisů bez jazykové úpravy)

Vaše dotazy


* Povinné položky© Pavel Matura 
Pavel Matura / Čeletice 5, Kolinec, 34142 / +420 602 407 117 / info@koupelove-soli.cz / Tisk