Přírodní koupelové soli ze Šumavy - Soli MATURA - www.koupelove-soli.cz

Přírodní koupelové soli ze Šumavy - Soli MATURA

Úvod Kontakt

Přihlásit  |  Registrovat   |

Originální ruční výroba ze Šumavy Koupelové soli MATURA   Napsali o náswww.Koupelove-Soli.cz
zboží v akci
nové zboží v sortimentu
Koupelová sůl s plátky růží - krabička

Koupelová sůl s plátky růží - krabička

Na suchou a zralou pleť, afrodiziakální, relaxační... Luxusní romantická koupel ...

cena CZK 90

zboží v akci
nové zboží v sortimentu
Koupelová sůl s meduňkou - krabička

Koupelová sůl s meduňkou - krabička

Na dobré spaní, mastnou pleť, relaxaci... Uklidňující lázeň s ...

cena CZK 90


Úvodní stránka  Napsali o nás 

Napsali o nás

  • Dárek s tváří

  • „Přírodní koupelové soli s výraznou vůní a relaxačním účinkem vyrábí pan Matura na Šumavě dle originálních receptur výhradně z čistých přírodních surovin a to: z přírodní mořské soli, stoprocentních rostlinných silic a sušených rostlin. Při výrobě nejsou použity žádné chemické příměsi, jako syntetická barviva, parfémy, stabilizátory, proto jsou soli vhodné i pro děti a citlivé osoby. Celá produkce firmy MATURA je zaměřena na krásné věci, vytvořené s láskou a prvotřídním rukodělným zpracováním. Přirozená síla a vůně těchto solí Vás příjemně překvapí." (Zdroj: www.darekstvari.cz)

 

 

  • Voňavá koupel

  • „Koupelové soli MATURA staví na přírodních ingrediencích. Jejich základem je mořská sůl s příměsí sušených léčivých bylin či květů - např. měsíčku, rozmarýny, levandule či růže. Směs doplňuje přídavek aromaterapeutických přírodních esencí s relaxačními či povzbuzujícími účinky. Každý druh soli působí specificky dle použitých bylin, květin a esencí. Například lázni s květy měsíčku se přisuzují zvláčňující účinky na pleť, relaxačně působí sůl s obsahem levandule a levandulové silice. Mandarinková sůl je určena pro těhotné ženy či malé děti. ..." (Zdroj: Chatař & Chalupář 5/2010)

 

 

  • Chanovice - v Chanovicích se konal populární den řemesel

  • „... Do zámeckého areálu a skanzenu v Chanovicích se sjela téměř stovka řemeslníků zblízka i zdaleka. ... Zájem budil se svým stánkem i Pavel Matura..., který nabízel přírodní koupelové soli. „K solím jsem se dostal přes botaniku, vždy mě zajímal svět rostlin..." (Zdroj: Klatovský deník 9.7.2009)
Vaše dotazy


* Povinné položky© Pavel Matura 
Pavel Matura / Čeletice 5, Kolinec, 34142 / +420 602 407 117 / info@koupelove-soli.cz / Tisk